Trening Mentalny


 
 
 
 
 
 
 
 
MAREK PORĘBA
Trener mentalny, coach.
 
 
 
 
Autor programów szkoleniowych kierowanych do trenerów, rodziców, zawodników.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MARIOLA WAWRZYNIAK
psycholog, trener mentalny

Psycholog z wykształcenia i z zamiłowania. Zwolenniczka aktywnego stylu życia. Od dwóch lat łączy prace w korporacji z pracą trenera mentalnego. Prowadzi zajęcia indywidualne jak     i grupowe (głównie piłka nożna, a ostatnio również siatkówka). Psychologią sportu zainteresowała się 4 lata temu, gdy jej syn rozpoczął zajęcia piłki nożnej. Od tamtej pory nieustannie związana z emocjami na boisku. Doskonale rozumie uczucia związane z presją, stresem, satysfakcją jak i porażką.

 

 

 

 

 

 
 

 

KONRAD MĘŻYŃSKI
Coach Prosperity


Moja praca polega na budowaniu osobowości i świadomości, wiary we własne umiejętności,zaangażowania, koncentracji i opanowania . Pomagam odkryć wewnętrzny potencjał , bardzo często ukryty bardzo głęboko w człowieku. Jest to często spowodowane brakiem osiągania sukcesów , brakiem marzeń i realizowania ich  , a wręcz brak wyznaczania sobie celów w życiu.
Uważam, że lepiej realizować swoje cele i marzenia , niż pomóc innym w realizowaniu ich marzeń . Idealną postawą jest realizowanie swoich planów, a jednocześnie wspierać innych   w byciu lepszym .

Kontakt z Nami !


"Nie musisz być wielki, żeby zacząć,
ale musisz zacząć, żeby być wielki"
( Lew Brown)


+48 601 874 929


Projekt i realizacja: Nasznet.PL